Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

Müslüman Kardeşler: "Artık onun, Mısır'da darbenin gerçek planlayıcısı olduğunu biliyoruz"

Aişe Betül Ağacık Netherlands,  Grafik Saati Dünya, 12 Ağustos 2013

Mısır darbeci general Sisi Recep Tayyip Erdoğan resimleri

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Mısır'da darbe yapan Genel Kurmay Başkanı General Sisi'nin birlikte çekilmiş fotoğrafları gündemde.

Adının Mısır darbesiyle beraber anılmasından rahatsız olan Başbakanlık yetkilileri fotoğrafları, başbakanlık internet sitesinden acilen kaldırmaya başladı.

Bu arada darbeyle görevden alınan Morsi taraftarları Mısır darbesini protesto etmek için Nahda ve Adeviye meydanlarında toplanmaya devam ediyor.

Devrik lider Mohammad Morsi (Muhammed Mursi) yandaşları Amerika Birleşik Devletleri Beyaz Saray sözcüsünün "Mısır'da gerçekleşen darbe değildir. Ordu halkın talebi doğrultusunda yönetime el koymuştur ve şu anda iktidarda sivil hükümet vardır" açıklamasıyla şoka girmiş durumda.

Mohammad Morsi Devrik lider Muhammed MursiMüslüman Kardeşler yaptığı açıklamada "hiç beklemezdik ama artık onun (Amerika'nın) darbenin planlayıcısı olduğunu biliyoruz" şeklinde açıklama yaptı.

GrafikSaati Online Kültür Sanat Dergisi, Ayşe Betül Ağacık

 

 

 

Copyright: Her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Mısır'da Morsi yandaşları "camiye ayakkabıyla girmek suretiyle, bunu da yaptılar" by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://haberler.grafiksaati.org/90.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://tr.grafiksaati.com/ adresinde mevcut olabilir.

 
 
Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com|  gizlilik politikası