Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

ABD Ulusal Güvenlik Dairesi NSA: "Türkiye bölgeye terör ihraç ediyor"

Grafik Saati, Dünya haberleri, 13 Eylül 2013

ABD Ulusal Güvenlik Dairesi NSA: "Türkiye bölgeye terör ihraç ediyor"

Brookings Enstitüsü’de Ortadoğu uzmanı, eski Savunma Bakan Yardımcısı ve Ulusal Güvenlik Dairesi NSA direktörü Michael Doran, Suriye konusunda Türkiye'yi eleştirdi.
Grafik Saati kadınlar klubü
Doran Türkiye'nin yaptıklarıyla bilerek ya da bilmeden Al Qaeda terör örgütünü destekleyen hareketler yaptığını ima etti.
Grafik Saati kadınlar klubü
Michael Doran "Türkiye'nin Washington’a sürekli 'bir şey yapmalısınız’ diyerek dünya üzerinde Amerika Birleşik Devletleri'ni hataya zorladığını öne sürdü.
Grafik Saati gençlik dergisi

Eski Savunma Bakan Yardımcısı ve ABD Ulusal Güvenlik Konseyi direktörü Michael Doran “Türk siyasetçileri sürekli 'Biz müdahale istiyoruz’ diyor." dedi.

Michael Doran: "Türkiye terörü destekliyor"

Brookings Enstitüsü Ortadoğu uzmanı ve Ulusal Güvenlik Konseyi direktörü Michael Doran, Türkiye’nin Suriye konusunda, Amerika Birleşik Devletleri'ne zarar verdiğini ileri sürdü.
Grafik Saati gençlik dergisi
Doran, “Türkler Esat’ı devirmek için tüm yabancı şeriatçı örgütlerin Türkiye üzerinden Suriye’ye girmesine izin verdi. El Kaide’yi destekler konuma geldi. Ülkesinin sınır hattını terörist gruplara açtı. Biz El Kaide ile de mücadele ediyoruz. Ancak NATO üyesi müttefikimiz Türkiye El Kaide’yi destekliyor. Bu bizim açımızdan büyük bir başarısızlık” dedi.

 
 
Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası