Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

Hasan Ferit Gedik cinayetinde kötü kokular

Grafik Saati, Türkiye ve politika haberleri, 2 Ekim 2013

Maltepe Gülsuyu olayları - Gülsuyu'nda neler oluyor

Maltepe Gülsuyu'nda, bir grup göstericiyle beraber "Çetelere izin vermeyeceğiz hesap soracağız" pankartı açıp, uyuşturucu çetelerini protesto ederken öldürülen Hasan Ferit Gedik cinayetinden kötü kokular geliyor.

Hasan Ferit Gedik'in vurulmasının ardından, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gelen bir grup sivil giyimli kişinin, (iddialara göre delilleri yok etmek için) delilleri torbalara koyduğunu gösteren görüntüler, YouTube isimli video paylaşım sitesinde yayınlandı.

İddialara göre görüntüdeki kişilerin bir bölümü sivil polis ve topladıkları delillerin bir kısmı kayıp.
Grafik Saati gençlik dergisi
Hastaneden alınan gömleğin kayıp deliller arasında yer aldığı ifade ediliyor.

Telefon bağlantısı kurduğumuz mahalle halkından bir yurttaş "uyuşturucu çeteleri huzurumuzu tehdit ediyor ve buradaki pek çok mahalle sakini, polislerin içinde, bu çetelerle ortak çalışan polislerin (çürük) olabileceğinden şüpheleniyor" dedi.

Güvendiğimiz bir kaynak ise bu iddianın doğru olabileceğini belirtti ve "Bu mahallede silahlı yaralama daha evvel de oldu fakat ölüm ilk kez olduğundan bu kadar duyuldu" şeklinde bilgi verdi.

Grafik Saati

Maltepe Gülsuyu olayları - Gülsuyu'nda neler oluyor

 

Tags: Hasan Ferit, Hasan Ferit Gedik, Hasan Gedik, Ferit Gedik, maltepe gülsuyu, gülsuyu maltepe, çete protestosu, kartal eğitim araştırma hastanesi, polis

DMCA.comCopyright: Her hakkı saklıdır
  Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası