Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

Hayat denemeye değer. Çünkü yanı başında oturan; mutluluk... Deneme - Esin ERGİN

Esin Ergin, Grafik Saati Kadınlar Kulübü
Kişisel gelişim yazıları Esin Ergin
Esin Ergin grafiksaati kadınlar kulübü

Yazan: Esin Ergin

 

Hayat dediğimiz şey aslında ne kadar kısa ve ne kadar değerli. Hele bir de  bu hayatın içinde  sevdiklerimiz varsa. Evet hayat çok değerli, yeter ki biz kıymetini bilelim.
Grafik Saati kadınlar klubü
Nedense biz hiç önemsemeyiz bu hayatı; hep kırarız sevdiklerimizi. Onları anlamak istemeyiz, hatta bu hayattaki güzellikler görmek istemeyiz çoğu zaman.
Grafik Saati gençlik dergisi
Aslında şu hayata güzel tarafından da bir bakabilsek keşke. Örneğin sabah kalktığımızda güneşin doğuşunu izlemek  ne kadar güzeldir,  ne kadar  huzur verir insana veya deniz kenarında oturup dalgaların sesini dinlesek ne güzel bir melodi gibidir.
Grafik Saati kadınlar klubü
Bembeyaz karların üzerine uzansak sevdiğimizle, gökten düşen kar taneciklerini izlesek. Nasıl bir mutluluk düşer yüreğimize. Sonbaharda dökülen yaprakların altındaki o romantikliği görebilsek,  yağmurun da ona eşlik eden bir melodi olduğunu anlayabilsek keşke.

Sabahları güne gülümseyerek başlasak, günaydın derken sevdiklerimize. Zorlukları isyan etmeden aşmayı başarabilsek ve şu  kısacık hayatta sevdiklerimize sıkıca sarılıp sevgimizi her gün dile  getirebilsek. İşte o zaman hayatın ne kadar güzel olduğunu anlarız.

NEDEN BUNLARI BİR KEZ DENEMİYORUZ SİZCE DE DEMEYE DEĞMEZ Mİ?

Yazan: Esin Ergin
http://petek22baran14.blogspot.com
 

Copyright: Yukarıdaki yazının her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Hayat denemeye değer. Çünkü yanı başında oturan; mutluluk... Deneme - Esin ERGİN by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://haberler.grafiksaati.org/30.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://kadinlarklubu.grafiksaati.org adresinde mevcut olabilir.

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com|  gizlilik politikası