Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

Artık Türkiye popüler müzik yarışmalarında da Ortadoğulu | Türkiye Eurovision'a değil Asiavision  Asya - Pasifik şarkı yarışmasına katılıyor

Haber: GrafikSaati 5 Eylül 2014
 

 

Eskiden nerelerde kimlerle yarışıyorduk
Manga Eurovision 2010 we could be the same
 
Artık nerede ve kimlerle kumda oynayacağız :))

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu TRT'nin Genel Müdürü İbrahim Şahin, artık Eurovision yerine Asya Pasifik Yayın Birliği Müzik Yarışması’na katılacaklarını açıkladı.
GrafikSaati Kültür Sanat Dergisi
Şahin, yarışmaya Türkiye'yi 2010 yılında Eurovision şarkı yarışmasında temsil edip ikinci olan Manga grubu ile katılacaklarını açıkladı.
GrafikSaati haberler son dakika dünya ve Türkiye haberleri
Manga müzik grubunun ilk kez Asia-vision Asya - Pasifik şarkı yarışmasında seslendireceği yeni bir şarkı hazırladığı duyuruldu.

 

Asianet Middle East TV "yarışmanın İslam ülkelerinde büyük ilgi uyandırdığı için Türkiye'nin tanıtımına faydalı olmasının beklendiğini" ancak "Türkiye'nin müzik anlamında geri kalmış bir ülke olduğunu ve "Avrupa'da bile başarı şansı bulamayan bir ülke olarak Asya'da birincilik şansını az olduğu" yorumunu yaptı.

Middle East TV daha önce Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışmasında temsil edip 1. olan Sertab Erener ve 3. olan Mor ve Ötesi'nin Asia vision'a katılmayı reddetmiş olabileceği yorumunu yaptı.

 

Haber: GrafikSaati

DMCA.com

 

Güvenlik güçlerinin, Gezi olaylarındaki masum göstericilere müdahalesinden rahatsız olan Mor ve Ötesi'nin yarışma teklifini kabul etmediği iddia ediliyor
Mor ve Ötesi - Deli
 

Yorum Ekle - Yorum oku

İsim soyisminiz:
Mail adresiniz:
Yorumunuz

Yorumlarınız 48 saat içinde yorum yaptığınız sayfanın altından yayına verilecektir. Adınızı ve yorumunuzu yazarken Türkçe karakter kullanmamanızı (ç,ö,ü,ş,I harfleri) yerine (c,o,u,s,I,i) harflerini kullanmanızı rica ederiz.  GrafikSaati

Yorumlarınız - Yorum ekle

Henüz bu habere yorum yazılmadı. Bu habere ilk yorumu yazan siz olun

Asiavision müzik yarışması

 

 
Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası